Zegarek Skagen 233XLTMB Titanium (Grenen)

Zegarek Skagen 233XLTMB Titanium (Grenen)

Kolejny zegarek z męskiej serii Skagena to model w barwach klasycznej czerni. Zarówno technicznie jak i wizualnie jest to model idealny dla osoby nie chcącej zwracać na siebie uwagi przez zegarek a po postu być tym, kim jest.

Na uwagę zasługuje materiał, z którego została wykonana koperta. W znakomitej większości zegarków możemy uświadczyć stal, tutaj natomiast jest to tytan. Tytanowa koperta pokryta jest powłoką IP gwarantującą nie tylko ogromną wytrzymałość na nie tylko uszkodzenia mechaniczne, ale przede wszystkim wygląd inny niż reszta na rynku.

Tarcza zegarka to kolejny element, na którym możemy znaleźć nietypowe rozwiązania. Wyskalowanie godziny jest tutaj bowiem w formie zarówno klasycznych dwunastu godzin, jak i 24-godzinnej podziałki wzorem zegarów samochodów posiadających jednocześnie wskazania w milach i kilometrach. Abyśmy tarczę widzieli dobrze, dokładnie i bardzo długo dba szkiełko mineralne odporne na różnego rodzaju trudy użytkowania na co dzień. Nie trzeba wspominać, iż jest to klasyczny zegarek ze wskazówkami oparty o mechanizm kwarcowy o dużej żywotności baterii.

Wrażenie solidności i niezawodności potęguje również metalowa bransoleta, która jednak została wykonana już z klasycznej stali także w czarnym kolorze. Odpowiedni stop gwarantuje, iż nie będzie ona ani ulegała uszkodzeniom ani też nie wejdzie w interakcję ze skórą prawdziwego mężczyzny noszącego ten zegarek.