Zegarek Skagen 233XLTTM Titanium (Grenen)

Zegarek Skagen 233XLTTM Titanium (Grenen)

Solidny, ładny i dobrze prezentujący się na każdej męskiej ręce zegarek. Stalowy kolor wszystkich elementów to coś, co pozwala znaleźć coś dobrego dla siebie bez zbędnych ekstrawagancji. Na uwagę zasługuje fakt, iż wszystkie modele tej firmy są objęte dożywotnią gwarancją na tarczę, mechanizm i wskazówki co czyni je naprawdę bardzo konkurencyjnymi. Naprawy oferowane są na całym świecie i obejmują zegarki sprzedane w każdym kraju.

Wskazówki napędza mechanizm kwarcowy zasilany baterią. Jest to praktyczne rozwiązanie, które ogranicza czynności obsługowe do wymiany baterii raz na kilka lat. Wskazania są szalenie precyzyjne, co potwierdza wspomniana wcześniej gwarancja.

Wodoszczelność tego modelu to podstawowa na poziomie 3 ATM, więc niestraszny nam deszcz, zachlapania i inne problemy związane z wodą. Nurkować co prawda się nie da, ale nie jest to zegarek dla osób zajmujących się tym sportem.

Tarcza została wyposażona w cyfry arabskie i jest dodatkowo wzbogacona datownikiem pojedynczym, który wskazuje nam aktualny dzień miesiąca. Ponadto do produkcji koperty zastosowany został tytan, który jest materiałem znanym z niewiarygodnej odporności i trwałości. Warto jest mieć to na uwadze poszukując dla siebie konkretnego modelu. Odpowiednie powłoki dbają o to, by był on jak najdłużej w stanie nienaruszonym i cieszyl oko i nie tylko nowego posiadacza przez wiele, wiele lat. Dodatkowo zadba o to szkiełko mineralne.